Baán Forray Zelma: A vándorló székely csillag. Bp., (1942), Palladis. Sebők Imre fekete-fehér egész oldalas rajzaival és borítóképével illusztrált. Kiadói félvászon kötés kis kopással, hátsó borítón folttal
Reineke der Fuchs Nach der Niederdeutschen Ausgabe des "Reinke de vos" von 1498 erzählt von Wilhelm Fronemann. Mit 2 Farbdruck, 6 Voll- und 32 Textbildern von Heinrich Kley. Stuttgart, Loewes Verlag Ferdinand Carl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Az ifjuság számára újonnan átdolgozta (ford.): Kemény György. Bp., 1907, Athenaeum, 162+(1) p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón sérüléssel, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
Leaf, Munro: Mégis csak jobb iskolába járni! - - meséje angolul és magyarul. A szerző rajzaival. Ford.: Gál György Sándor. Bp., 1945, Anonymus (Révai-ny.), 75 p. Oldalszámozáson belül egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a borítón néhány folttal, a kötéstáblák kissé hajlottak.