18416.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
Vegyes katonai vegyvédelmi és biológiai védelemmel kapcsolatos tétel, 3 db: Fertőtlenítés és gázmentesítés. Bp., 1953., BM és EM. Kiadói papírkötés, foltos.; Losonczy György: Katonai járványtan. (Általános rész.) "Szolgálati használtra!" Bp., 1953, HM. Kiadói kissé kopott papírkötés.; A biológiai háború járványtana. Szerk.: Puskás József. Légoltalmi Egészségügyi Kiképzés 6. Bp., 1963,EM. Kiadói papírkötés.