Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 35

18400.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Incze Kálmán, Szárazajtai: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., (1938), Franklin, VIII+424 p., 405+3 p. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen és a borítón foltokkal, foltos lapélekkel.
18401.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Pap Péter: Kézilőfegyver vademecum A-Zs. Bp., 2022, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18402.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

Az 1841/3-dik évi országgyűlésen hozott egyetlen törvényczikk által kirendelt rendszeres bizottmánynak javaslata, a' katona élelmezés és szállásolás tárgyában. Kolozsvár, 1845, ny.n., 44 p. Átkötött papírkötésben, átkötéskor az eredeti elülső borítót felhasználták.
18403.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. A M. kir. honvéd hadapródiskolák számára. Összeáll.: A M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Szerk.: - - alezredes. Budapest, 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346+(2) p + XV t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Átkötött, modern félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18404.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Kenyeres Dénes: Kecskeméti katonai repülés története kezdetektől a Gripenig. Kecskemét, 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18405.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Kenyeres Dénes: Mi-2 típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben 1982-2000. Kecskemét, 2008, szerzői kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

18407.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Tóth Sándor: Győztes csatáink I. Pozsonyi diadal. Cserhalmi ütközet. Eger, 2009., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18408.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

"Megjártuk a Hadak útját..." avagy a tuzsériak a Magyar Királyi Honvédség kötelekében 1938-1945 között. Szerk.: Klicsu Ferenc. Tuzsér,2014, Tuzsér Községért Közalapítvány, 174 p. Gazdag képanyaggal, háborús arcképcsarnokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18409.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

18410.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Mohay Ádám: Légoltalmi ismeretek I. Székesfehérvár, 1938, Debreczeni István könyvnyomdája, 39 p. Kiadói papírkötés.
18411.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft