18834.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Roscher Vilmos: A nemzetgazdaságtan rendszere. I. köt.: A nemzetgazdaság alaptani. Iskolai és magán használatra írta - -. magyarra fordította Kiss János. Pest, 1872., Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), (Pozsony, Wigand K. F. -ny.), XXIV+514+1 p. Korabeli félvászon-kötésben, festett - márványozott díszes lapélekkel, kopott borítóval, tulajdonosi bélyegzésekkel és névbejegyzéssel.