Szárszó. Az 1943. évi balatonszárszói Magyar Élet-Tábor előadás- és megbeszéléssorozata. Bp., 1943, Magyar Élet, 222 p. Átkötött egészvászon-kötésben, javított címlappal.
Magyar Csoportnyelvi Dolgozatok 3 kötete (28, 29, 35.):
Bura László: A moldvai csángó nyelvjárás A-zása.;
Sipos Jenőné Somodi Mária: A makói hagymatermesztés szakszókincse.;
Bura László: Szatmári szólások és közmondások. Bp., 1986-1987, ELTE Magyar Nyelvtörténeti és Nyelvjárási Tanszéke - MTA Nyelvtudományi Intézete. Kiadói papírkötés. A 28-29. kötetek 300 példányban jelentek meg.
Roscher Vilmos: A nemzetgazdaságtan rendszere. I. köt.: A nemzetgazdaság alaptani. Iskolai és magán használatra írta - -. magyarra fordította Kiss János. Pest, 1872., Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), (Pozsony, Wigand K. F. -ny.), XXIV+514+1 p. Korabeli félvászon-kötésben, festett - márványozott díszes lapélekkel, kopott borítóval, tulajdonosi bélyegzésekkel és névbejegyzéssel.
Dr. Konek Sándor: A magyar korona országainak legujabb népesedési mozgalmai. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv-ny.), 52 p. Átkötött, modern papírkötésben, márványozott lapélekkel, kissé hullámos lapokkal.
Dobrovits Mihály: Jurták és az EBESZ között. Iszlám és nemzetépítés a volt Szovjetunió szunnita iszlám többségű régióiban. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés.