1 600 Ft
Liener György: Autótípusok 1961. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval. + Farkas László: Melyik autót? 100 típus. Bp., 1989., Novotrade. Kiadói papírkötés, foltos.