2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1921, Pallas-ny., VIII+888+(8) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.