18805.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel, laza kötéssel.