18802.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Entz Béla - ifj. Johan Béla: Kórboncolási technika. I. rész: Szöveg. Bp., 1923, Mai Henrik és Fia, (8)+157+(8) p. Az utolsó 8 oldalon egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, belül a lapok jó állapotban.