Könyvek: Történelem

Tételek száma: 129

18226.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
18227.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
18228.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
18229.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítókkal, két gerincen kis sérüléssel. V. kötetben teljes.
18230.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
18231.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
18232.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
18233.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
T. Boros László (szerk.): Magyar Politikai Lexikon (Magyar politikusok) 1914-1929. Bp., Európa Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói félbőr kötés, sarkoknál kissé kopott, egyébként jó állapotban.
18234.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
18235.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Nádasdy Béla: Délszlávok. Történelem-politikai tanulmány. [Bp., 1934], Athenaeum. 215,[1]p., 3 térkép (kihajtható, 1 színes). Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon védőkötésben
18236.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
18237.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft