8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Armand Dayot: Histoire contemporaine par l'image d'aprés les documents du temps 1789 - 1872. Paris, 1872., Ernest Flammarion, 4+368 p. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, kissé foltos lapokkal.