1 600 Ft
Árva Bethlen Kata (Gróf Széki Teleki József özvegye.) 1700-1759. Tanulmány a XVIII. századi magyar irodalom köréből. Bp., 1922, Hornyánszky Viktor, 130+1 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült címlappal, részben felvágatlan lapokkal.