12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Életképek. A Felvidékről kitelepített és Komáromban letelepedett családok albuma. Komárom, 2009., Kecskés László Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban. + Otthontalan emlékezett. Emlékkönyv a csehszlovák-magyar lakosságcsere 60. évfordulójára. Szerk.: Molnár Imre, Szarka László. Komárom, 2007., MTA Kisebbségkutató Intézet - Kecskés László Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.