4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
G. F. Scott Elliot: A primitív ember hajdan és most. Ford.: Schöpflin Aladár. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1911, Franklin, 3+392 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kartontokban, kopott borítóval, bélyegzésekkel, egy lapszélen hiánnyal, egy kijáró táblával.