4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Görög-római mythologia. Összeállította: Csiky Gergely. Függelékül: Latkóczy Mihály: Őskeleti, germán és szláv mythologia. A magyarok mythologiája. (A szöveg közé nyomott képekkel.) Bp., 1911., Franklin, 328 p. Negyedik, változatlan kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval,a szövegben aláhúzásokkal.