2 000 Ft
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, Ãrók tanulmányaiban, festÅ‘művészek festményeiben és rajzaiban megvilágÃtva. A Pesti Napló elÅ‘fizetÅ‘inek készült kiadás. Bp., [1912], Pesti Napló (Hornyánszky-ny.), 160 p + 12 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lap kissé sérült (egy lapon erÅ‘sebb szakadással), egy képtábla kijár.