4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Russell, Oland D.: Das Haus Mitsui. Der Aufstieg des grössten Handelshauses Japans. Zürich, 1940, Scientia. VI + 361 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos gerinccel, borítón kopásnyomokkal, címlapon ifj. Baross Gábor (1884-1971) közgazdász, országgyűlési képviselő tulajdonosi bélyegzőjével. / In full linen binding, in German languague, some minor wear on the spine and cover, otherwise in good condition.