... ugy irhassak, mint volt." Ünnepi tanulmányok a 65. esztendős Tóth Sándor László tiszteletére. Szerk.: Bagi Zoltán Péter. Fontes et Libri 2. Szeged, 2019., Szegedi Tudományegyetem Középkori és Kora Újkori Magyar Történeti Tanszéke. Kiadói papírkötés.
Szerelmem és tragédiám. II. Miklós cár és Feodorovna Anna cárné bizalmas levelei. Bp., 1932, Athenaeum, 294 p. Oldalszámozáson kívüli fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült fűzéssel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
Dénes Béla: Ávós világ Magyarországon. Egy cionista orvos emlékiratai. Szerk. és az utószót írta: Schmidt Mária. Bp., 1991., Kossuth. Kiadói papírkötés.
Paál Ferenc: Egy nemzet születése. A Risorgimento eszméi és alakjai. Magyar Történelmi Társulat és a Hazafias Népfront Könyvtára 3. Bp., 1961., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, kissé foltos papír védőborítóban. "Risorgimento=újjászületés." Olasz nemzeti mozgalom Itália egyesítésére.