18098.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
A Newyorktól a Hungáriáig. Szerk.: Konrádyné Gálos Magda. Bp., 1965, Minerva. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. Megjelent 6100 példányban.