18004.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
14
Cholnoky Jenő (1870-1950): Afrika. I-II. köt. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 4+267 p. + 1 (színes, kihajtható térkép) t.; 4+1+268-488 p. + 1 (színes, kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal, és térképekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.