18044.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
21
György Aladár: A föld és népei IV. köt: Európa földrajzi és népismei leírása. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, színes táblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett illusztrált barna egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.