18032.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
Hübner Sándor: A brit birodalmon keresztül. I. köt. Függelékül a ,,La France" póstahajó égése 1886. deczember 20-án. Bp., 1892., Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.), 4+415+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, 3 lap sarkán szamárfüllel, sérüléssel.