18021.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908., Karl Baedeker. Német nyelven. Achte Auflage. Térképekkel, térképvázlatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.