Maria Star: Impressions de'Espagne. DEDIKÁLT! Paris, 1900, Librairie Paul Ollendorff, 6+211 p. Francia nyelven. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött papírkötésben, az elülső borítót az átkötéskor felhasználták, az eredeti hiányzó címlappal, foltos, régi intézményi bélyegzésekkel.
György Aladár: A föld és népei I. köt: Amerika földrajzi és népismei leírása. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, színes táblákkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett illusztrált barna egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, két kijáró lappal, egy térkép és egy színes tábla hiányzik.
György Aladár: A föld és népei II. köt: Afrika földrajzi és népismei leírása. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, színes táblákkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett illusztrált barna egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
György Aladár: Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. A Föld és népei III. köt. Bp., 1906., Franklin. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
György Aladár: A föld és népei IV. köt: Európa földrajzi és népismei leírása. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, színes táblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett illusztrált barna egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Pest- Pilis Solt Kiskun vármegye I-II. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
5 db Erdéllyel kapcsolatos könyv: Végh Antal: De mi lesz a harangokkal, Raffay Ernő: Erdély 1918-19-ben, Makkai László: Magyar-román közös múlt.; Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Erdély rövid története.