Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2858312
18050
446
Books: Travelling, Local History
Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek. Az Arktisztól az Antarktiszig (Kontinensről kontinensre). Bp., 2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 2826558
18051
446
Magyar történelmi városok. Szerk.: Karádi Ilona. Bp.,2001,Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói karcos papír védőborítóban. 2864391
18052
446
4 db útkönyv. Kréta - Kanári szigetek - Párizs - Szentpétervár 2867433
18053
446
Lonley planet alapján Skandinávia utikönyv. Park, 2005. Kiadói papírkötésben 2919793
18054
446
Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941., Rózsavölgyi. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés. 2921058
18055
446
2200
Sebők Imre: Öt világrészen keresztül. Erdősi Károly előszavával. Bp., 1934., Szent-István-Társulat, 232+1 p.+40 (fekete-fehér képtáblák) t. Harmadik kiadás. Vászon kötésben a papírborító felhasználásával 2821035
18056
446
Out and About in Hungary. Vendégváró Travel Guides. (Magyarország idegenforgalmi ismertető, útikönyv). Szerk.: Pálfy Katalin, Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2001, Well-PRess. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2931302
18057
446
Kismező, Nagymező, Broadway. Várostörténeti tanulmányok. Szerk.: Kemény Márta. Bp., é.n., Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2915325
18058
446
Pécsi útmutató. Szerk.: Dr. Török Gyula. Pécs, 1943, (Dunántúl-ny.), 198 p.+1 t. (kihajtható Pécs-térkép). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. 2949559
18059
446
Széchenyi István: Eszmetöredékek, különösen a Tisza-völgy rendezését illetőleg. [Szeged, 1991.], Szegedi Nyomda. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés. 2952791
18060
446
Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói kopott papírkötés. 2949044
18061
446
Lakatos István: Székelyudvarhely legrégibb leírása. Ford.: Jaklovszky Dénes. Erdélyi Ritkaságok 6. Kolozsvár, 1942., Minerva, 22 p. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft