Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2948988
18086
446
Books: Travelling, Local History
Békeffi István - Kellér Dezső: Pomócsi kalandjai. - - és - - - tréfái, kupléi, sanzonjai. Vidám Színpad Könyvtára I. köt. Bp.,1957.,Vidám Színpad - Táncsics. Vogel Eric illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. 2151013
18087
446
Valigi, Cinzia: Róma és a Vatikán. Narni Terni, 1996, Plurigraf Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2913239
18088
446
Fűrészné Molnár Anikó: Tatabánya Anno. Képek a régi Tatabányáról. Tatabánya, 2001, Tatabányai Múzeum. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1200 példányban. 2946892
18089
446
Mednyánszky Alajos 2 könyve: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). + Regék és mondák. Ford.: Soltész Gáspár. Bp.-Pozsony, 1981-1983, Európa-Tatran. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2948866
18090
446
Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással. A könyv szerkesztője, Ikvai Nándor (1935-1988) néprajztudós, muzeológus, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány. 2891360
18091
446
220 év - 220 kép. Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából. Szerk. és az előszót írta: Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán. Bp., 2012, Ferencváros Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban. 2951616
18092
446
V. Molnár László: Kanizsa vára. + Veress D. Csaba: Várak Baranyában. Bp., 1987-1992, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban / kiadói papírkötés. 2911185
18093
446
Jakucs László: Aggteleki cseppkőbarlang. Bp., 1952, Művelt Nép. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 5000 példányban. 2917539
18094
446
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. kissé szakadozott 2917541
18095
446
Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadozott papírborítóval. 2948087
18096
446
Szálloda a Duna-parton. 20 éves a Hiotel Duna Inter-Continental. A Hotel on The Danube-Bank. 20 year of the Hotel Duna Inter-Continental. Szerk.: Radóné Wirthmann Julianna. Bp.,[1989.], Hotel Duna Inter-Continental. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopással. 2952633
18097
446
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Vál., szerk., a tanulmányt, a szó- és névmagyarázatokat írta: Maller Sándor. Bp., 1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft