18870.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Vasúthistória évkönyv 1994. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 1994, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé dohos kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhol foltos lapokkal.