Vintage lámpa égők 6db eredeti csomagolású Ikea 150 W hagyományos (Fujj) égők bliszterben+3 db mini neon Philips TL 6 W vintage égő,garancia nincs 22 cm
Retró szovjet gyártmányú elektromos hajcsavaró készülék, tartozékaival, működőképes (nem volt tesztelve) + Dr. Walter horkolás és fogcsikorgás gátló, használati útmutatóval
Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm
Jeltovábbító készlet. Talán 1-szer használt Video/hang infra jeltovábbító rendszer, kábelhossznál nagyobb távolság áthidalására, táppal, kábelekkel, Euroscart/DIN csatlakozókkal, Made in Taiwan.