cca 1860-1870 Báró orczi Orczy Béla (1822-1917), Orczy Ferenc és Orczy Andor, kartonra kasírozott fotó, Simonyi Antal (1821-1892) pesti fényirdájából, szárazpecséttel jelzett, a karton szélén kisebb szakadással, 17x13,5 cm
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm
cca 1896 Várossy Mihály (1844-1922) tanár, író, költő és Várossy Aranka portréi, 2 db nagy méretű keményhátú fotó, hátoldalán Antal Béla zalaegerszegi fényképész pecsétjével jelzett, kissé kopott, Várossy Aranka portré kartonjának széle kissé sérült, fotó: 26x20, karton: 42x36 cm.
1922 Függetlenség napi megemlékezés a városligeti Washington szobor előtt, rajta Póka-Pivny Béla, Vikár Béla, Zlinszky Ludwig Ernő, Zseny József, gróf Apponyi Albert, Ulysses Grant-Smith ideiglenes amerikai ügyvivő, követségi megbízott, Pekár Gyula, Paikert Alajos, Csiszárik János választott püspök és mások, feliratozva, nevesítve (nem aláírások), papírra ragasztva, a sarkain hiánnyal. 13,5x23,5 cm
1917 Engel Vilmosné Garai Ilonának (1892-1972), és férje Engel Vilmos (1879-1969) a Szegedi Napló főszerkesztőjének fotója, fotó kartonon, a fotó részben elvált a kartontól, sérült kartonnal, 17x21 cm, teljes: 34x25 cm