1956 Budapest, eredeti fotó az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről. Francia sajtófotó / orginal photo from the 1956 revolution. French press photo 18x12 cm
László János (1955- ): Budapest, rendezvények, épületek (Lánchíd, Budai vár, stb.), 11 db színes fotó, részben jelzettek, 12,5x8,5 cm és 18x12,5 cm között
cca 1910 Budapest VIII. Astoria, a Rákóczi út- Múzeum krt sarok a volt Nemzeti Színház visszabontott épületének földszintjén kialakított üzletek. 24x16 cm Kis sérüléssel
cca 1920-1940 Resicabánya (Erdély), épületek és gyárkémények, fotólap, 14x8,5 cm / Resita (Transylvania), buildings and factory chimneys, vintage photo