50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
cca. 1942. III. Reich Wehrschach "Tak-Tik" III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.