Képkeretek Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2606447
13123
446
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret szövetképpel, belső méret: 90x60 cm. Sarkaiban és éleinél apró sérülésekkel. 2952592
13124
446
Frames
Florális ornamentikával hímzett, szövettel borított régi, üvegezett fakeret hölgy portré fotóval, belső méret: 19,5x15 cm 2951902
13125
446
Frames
Késő szecessziós, florális ornamentikával díszített üvegezett fakeret hölgy portré fotóval, hátoldalán Sebestyén Ernő budapesti képkeretező címkéjével 2948697
13126
446
Frames
Dekoratív, üvegezett fakeret, hölgy portréval, belső méret: 44x37 cm. 2953899
13127
446
Frames
Zöld-arany színű fa képkeret, apró kopásokkal, belső méret: 71x71 cm 2953907
13128
446
Frames
Dekoratív fa képkeret, belső méret: 71x80,5 cm 2909186
13129
446
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, szövetképpel, belső méret: 41×31 cm 2935054
13130
446
Frames
Dekoratív, régi, üvegezett, kissé sérült képkeret, fácán motívumú szövetképpel, belső méret: 38,5x48 cm 2935072
13131
446
4600
Frames
Dekoratív, régi, üvegezett, sérült képkeret, szövetképpel, belső méret: 44x53,5 cm 2934188
13132
446
Frames
Kissé sérült blondel keret 60x80 cm-es festmény számára 2948009
13133
446
Frames
Antik ovális üvegezett képkeret, kis sérüléssel, 60x46 cm 2947018
13134
446
Frames
2 darab régi gobelin, sérült kertben, 61x51 cm, 51x40 cm, üvegezettek Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft