Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Kossuth Lajos - Leghívebb magyar / MDF" ezüstözött fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel, eredeti kissé kopott tokban (42mm) T:2 (eredetileg PP)
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Aggházy Kamil és Gabányi János alapítók / HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum - Magyar Örökség díj - Alapítva 1918-ban" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (34,11g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közgazdasági és Közlekedési Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel (34,16g/0.925/42,5mm) T:AU (eredeitleg PP) patina
Búza Barna (1920-2010) 1990. "EGIS - A 30 éves hűségért, munkáért" bronz plakett "Némethné Fegyveres Judit" gravírozással, eredeti tokban (132x74mm) T:1