7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
1945 Magyar katona portréja, ceruzarajz, üvegezett keretben, hajtásnyomokkal, sérült, készült: 1645. 06. 25-én a szászországi Auerbach közelében lévő, az amerikai hadsereg által fenntartott Westlager hadifogolytáborban, 20,5×14,5 cm