Militária Tételek száma: 140
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2698810
16108
446
Military
cca 1940 Mulatozó katona társaság Film Fotó Riport pecséttel jelzett fotó 24x16 cm 2862674
16109
446
50000
Military
Osztrák tiszti kardbojt és vállszalag, kis kopásokkal, jó állapotban / k.u.k. partepee and ribbon 2818019
16110
446
Military
cca 1916 Louky nad Olší / Lonkau vonatbiztosító század csoportkép, nagy méretű kartonon 35x30 cm 2948322
16111
446
Military
cca 1914-1918 réz öngyújtó töltényhüvelyből, korának megfelelő állapotú, jelzés nélkül, m: 11 cm 2952213
16112
446
Military
1943 Magyar Szárnyak folyóirat 2 száma, borítók nélkül. 2946507
16114
446
30000
Military
Cseh gyakorló légpuska sörétes lövedékkel. 109 cm 20 db sörét tölthető bele, utánatölthető. 2798911
16115
446
11000
Military
I. világháborús katonai gyalogsági ásó, hozzá antik fa vegyes népi eszközök, káposztagyalu, szűrő kanál, fatál, stb. h: cca. 40-50 cm, kopott. 2890195
16116
446
Military
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm 2952711
16117
446
Military
30 db vegyes katonai gomb a Horthy-korszakból 2952400
16118
446
44000
Military
Hanns Hübl (1898-1967): "1918-1943" háborús jelenet, vegyes technika, papír, jelzett, 52×70 cm 2952333
16119
446
Military
1938-1940 Régi családi fotóalbum, benne városi látképek (Vinkovci, Belgrád, stb.), sok katonai fotóval, I. Sándor szerb király portréja, stb., vegyes méretű fotókkal 2946303
16120
446
26000
Military
1861M gyalogostiszti szablya. Jelzett a pengén: Weyersberg & Stamm Solingen. Fém hüvellyel. Kissé rozsdás, a markolat borításán kisebb sérülésekkel, h: 91 cm. Az átlagostól eltérő, ritka változat: a markolaton beugró, félkör alakú fém rész a kard lovassági változatának jellemzője; a kard többi része viszont megfelel a normál gyalogsági változatnak. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft