11814.
446. Lezárult gyorsárverés
Műtárgyak, antikvitás
26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm