Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 312

1937. X. Keresztély dán király 25 éves uralkodási jubileumára kiadott zománcozott réz emlék 9 cm / Christian the Xth King of Danemark 25th anniversary enameled copper memorabilia
11806.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Nemesi koronás monogramos réz pecsétnyomó, h: 4,5 cm
11807.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 1930 Emaco Luxus 4000 detektoros rádióhoz fejhallgató, jelzéssel, sérüléssel + Rádió detektor kissé sérült, akt díszítéses bakelit házban, 14,5x8,5 cm. Ritka!
11808.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
11809.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
11810.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
120,00

11811.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

11812.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

11813.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

11814.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

Szántás (God speed the plough). Stevengraph, szövött selyemkép, jelzés nélkül, 5×15 cm Dekoratív üvegezett fakeretben., XIX. sz. második fele/ pure sil woven picture, Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry
11815.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

Intarziás fa ládikó, XX. sz. első fele, 11x28x18 cm, kulcs nélkül kissé kopott, fedél sérült, oldalán kisebb repedéssel
11816.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

11817.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft