Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2765757
11998
446
Antique
Keleti fém siketfajdos tálka, jelzés nélkül, 11x8cm 2826913
11999
446
Antique
Gyufatartó dobozka, kopott, 4x5,5 cm 2806270
446
Antique
4 pár Mária Terézia magyar királynőt ábrázoló fém gomb, "Imp. Hun. Boh. Reg. M. Theresia. D. G. R.", d: 2,5 cm. 2784650
12001
446
26000
Antique
Jelzés nélkül: Oltár. Miniatűr bronz, kopott, m: 5 cm 2953098
12002
446
Antique
Szigeti E.: Ikon. Zsűrizett, fa, szép állapotban, 10x7,5 cm 2784664
12003
446
30000
Antique
Csont öv, szép állapotban, h: 136 cm a maximális mérete. 2832443
12004
446
Antique
Balkán ékszerdísz, sérült, h: 27 cm 2953107
12005
446
Antique
XIX. sz. vége. Antik papírvágó olló, Ferenc József és Erzsébet királyné arcképével díszített, kopással de szép állapotban, h: 15 cm 2896445
12006
446
Antique
Dobozka.
8x9x3,5 cm 2929154
12007
446
Antique
Ezüst(Ag) rátétes képkeret, jelzett, belső méret: 13,5×8,5 cm, külső méret: 16,5×11 cm 2784792
12008
446
Antique
Vegyes dobozok, vegyes állapotban és méretben. Max m: 6x14 cm 2848531
12009
446
Antique
Gyöngyös színházi táska, sérülésekkel, 16x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft