Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2929514
11818
446
Antique
Régi sétabot, réz lóláb fejjel, monogrammal jelezve, hibátlan, m: 88 cm 2929518
11819
446
Antique
Ezüst (Ag) ördögfejes sétabot, szeme kőberakásos, jelzéssel, kopással, m: 85 cm 2929522
11820
446
Antique
Régi sétabot, fém díszítménnyel, szép állapotban, m: 89 cm 2929524
11821
446
Antique
Régi lovagló pálca, réz fejjel, ezüst díszítménnyel, kopott, jelzés nélkül, h: 78 cm 2929210
11822
446
100000
Antique
cca 1890-1900 J. P. Kayser & Son puttó figurális díszítményekkel nagy méretű bronz kaspó, jelzéssel, korának megfelelő állapotban, oldalán ajándékozási gravírozással, sz: 40 cm, m: 30 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2949626
11823
446
Antique
Antik vallásos nyomat, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36x29 cm. 2211659
11824
446
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm 2931487
11825
446
Antique
MF Austria: Ikon. Festett fa, 28x20 cm 2862393
11826
446
3800
Antique
Szecessziós névjegytartó, bronz, kis kopásokkal, 12x16 cm 2954518
11827
446
Antique
Ezüst(Ag) nyelű halas kés, jelzés nélkül, h: 19,5 cm, bruttó: 51,9 g 2955274
11828
446
Antique
Régi lapra hajtható színházi távcső, tokjában, kopással, 10x7,5 cm 2925549
11829
446
Antique
... Bálint jelzéssel: Bőr maszk, szobor, fali dísz. Jelzett, 39x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft