Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2841458
12094
446
13000
Antique
Éjjeli asztali lámpa.
Antik asztali tömör bronz díszes neobarokk stÍlusú kecses kis lámpa, ÚJ kábelezéssel, égővel, MŰKÖDIK, szép állapotban,sötét fa talpon,patinával
M 30x15cm 2841443
12095
446
Antique
Antik gyufatartós hamuzó.
Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm 2815747
12096
446
Antique
2 db keleti vörösréz tál, kalapált díszítéssel, kopott, d: 18 cm 2775522
12097
446
24000
Antique
Asztali lámpa, ón és réz testtel, dekoratív, homokfújt, csiszolt sárga üveg búrával. Új kábelezéssel, kapcsolóval, működőképes. m: 36 cm 2775488
12098
446
14000
Antique
Zenélő ládika, feketére pácolt fa, díszes réz rátétekkel. Működő zenélő szerkezettel, felhúzókulccsal. Kulccsal, zárható, 25x17x9 cm 2775704
12099
446
Antique
Berndorf ezüstözött alpakka teakiöntő, fogóján csontberakással, szűrővel, m: 17,5 cm + Hermann tálka, d: 19,5 cm. Jelzettek, kopásnyomokkal. 2809787
12100
446
Antique
Antik ezüstözött fém asztali kínálótál, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2772351
12101
446
Antique
Vintage Vöröskeresztes fa ládika, tartalommal, üvegcsék, inzulin, fecskendő, higanyos hőmérővel, stb 22x27 cm 2775663
12102
446
Antique
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig 2774363
12103
446
Antique
Asztali bronz és üveg antik tintatartó, zománcozott díszítéssel, kopott. d: 13 cm 2815737
12104
446
Antique
Bonbonier, kerek üveg tálka,fém peremmel,festés nyomokkal,patinás fém tetővel, tető mozog rajta, nagyméretű gomb fogóval. Kopott. 12x11 cm 2922161
12105
446
Antique
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft