Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 312
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2890192
11866
446
Antique
Olasz trófea, ezüstözött fém, kőtalpon, kopott, m: 42 cm 2834744
11867
446
30000
Antique
Antik masszív figurális bronz falikar (2db), kopásokkal, elektromos része felújítást igényel, 25x40 cm 2861849
11868
446
Antique
Gerlóczy Sári festő grafikus, jelmeztervező 4 db álarca, kézzel készítettek 2692289
11869
446
Antique
Régi sorszámozó, rozsdanyomokkal, m: 16,5 cm 2692271
11870
446
26000
Antique
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal. 2955673
11871
446
Antique
Antik bronz korpusz, intarziás fa feszületen, szép állapotban, 24,5x14,5 cm 2955674
11872
446
Antique
1960 bronz korpusz, fa feszületen, szép állapotban, 20x10 cm 2955681
11873
446
Antique
Utazó neszeszer készlet bőröndben, hiányos, 45x29x13 cm 2921103
11874
446
Antique
Csont és fa intarziás zenélő doboz, kis sérülésekkel, de szép állapotban, zenél, 21x14x6 cm 2886948
11875
446
Antique
Barokk stílusú falikar, sárgaréz, virágos és puttófejes díszítéssel, 20. sz. első fele, h: 24,5, m: 20 cm 2922185
11876
446
3800
Antique
Muharos Lajos: Serleg, bronz, aluminium. Jelzett, 33 cm, Megyei Borverseny 1982 I. díja 2915990
11877
446
Antique
Buzás Árpád: Páva. Tűzzománc kép, keretezett, hibátlan, jelzés nélkül, 9,5x9,5 cm, kerettel 21,5x21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft