Muzeális borok, italok Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2908787
13161
446
30000
Vintage wines, drinks
Mini ital gyűjtemény: Tokaji aszú 1964-66, skót, kanadai, amerikai whiskyk, cognacok, Creme de Cassis, likős, stb, hozzá egy Braun likőrös üveg. összesen 172 db ital 2951992
13162
446
Vintage wines, drinks
1975 Tokaji aszú, 5 puttonyos, bontatlan palack édes fehérbor, díszdobozban, 0,5 l 2951996
13163
446
Vintage wines, drinks
1977 Tokaji Szamorodni, bontatlan palack száraz fehérbor, 0,5 l 2927326
13164
446
100000
Vintage wines, drinks
1915 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2927330
13165
446
100000
Vintage wines, drinks
1904 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2953053
13166
446
Vintage wines, drinks
1987 Villányi Muzeális Cabernet Franc, bontatlan palack száraz vörösbor, pincében szakszerűen tárolt,12,1%, foltos címkével, 0,75l. 2953058
13167
446
Vintage wines, drinks
1997 Vincze Béla Egri Bikavér. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kis kopásnyomokkal, 12,5%, 0,75 l. 2953062
13168
446
Vintage wines, drinks
1995 Gere & Weninger Villányi Cabernet Sauvignon & Franc Selection Barrique. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kopásnyomokkal, 13%, 0,75 l. 2953069
13169
446
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 4 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3 2953068
13170
446
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3 2860182
13171
446
Vintage wines, drinks
1983 Tokaji aszú Hollókői István őstermelő Tállya. 3 puttonyos bontatlan palack 2952013
13172
446
Vintage wines, drinks
2014 Royal Tokaji 5 puttonyos aszú, bontatlan palack, 0,5 l Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft