1862 Ország I. évf. 45. sz., 1862. nov. 22., kissé sérült + 1858 Nővilág II. évf. 50. sz., 1858. dec. 12. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 786-800 p. Fűzés nélkül.