1930 A Magyarországi Szociáldemokrata Párt XXVII. országos pártgyűlésének jegyzőkönyve. Különlenyomat a Népszava 1930. szept. 10. számából. Bp., Világosság-ny., 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott, foltos borítóval.