2 000 Ft
1953 Új Világ VI. évf. 48. sz., 1953. nov. 26., a címlapon a Magyarország-Anglia 6:3 mérkőzés hírével, az Aranycsapat tagjainak fotóival, kissé sérült + 1948 Képes Sportlap III. évf. 20. sz., 1948. máj. 11., benne Kubala Lászlóról szóló írással