1931 A Nemzeti Torna Egylet igazgató-választmányának jelentése a LXVII. egyleti évről (1930). Bp., "Hangya"-ny., 124 p. Kiadói papírkötés, foltos. + A Nemzeti Torna Egylet a kiadványhoz tartozó kísérőlevele, bélyegzett aláírásokkal
1932 Erdélyi Tudósító XV. évf. 17. sz., 1932. szept. 1. Szerk.: Veress Ernő. Cluj-Kolozsvár, ,,Grafik Rekord"-ny., 565-612 p. + Sulica Szilárd: A modern plagizátor lélektana. Szellem és Élet könyvtára, Új sorozat 34. sz. Kolozsvár, 1944, Minerva, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos.
1934 "Hé!... Osztrák sógor, német bajtárs!! az Istenért...!!!" Ráttkay-R[adich] Kálmán írása, különlenyomat a Magyar Dolgozó 1934. augusztusi számából. Kis lapszéli sérüléssel, levélként feladva, 42x29 cm
1935 Rajzolatok a' Táras Élet és Divatvilágból, 19. szám, Pest, 1835. márc. 7. Szerk.: Munkácsy [János]. Benne Kuthy Lajos, Csató Pál és mások írásaival. Sérült lapszélekkel, ázásnyomokkal, 110-116 p.
1935 Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság felhívása az író halálának 10. évfordulójára tervezett akciójukkal kapcsolatban, hozzá kitöltetlen formanyomtatvány / levelezőlap, borítékkal
1936 Dr. Péterffy Jenő direktóriumi tag jelentése a cluji róm. kath. egyházközség direktóriumának 1935. március 20.-tól 1936. március 15.-ig kifejtett működéséről. Cluj (Kolozsvár), 1936, C. Grafica-ny., 57 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos.