1966 Schablik Sándor tanácsköztársasági forradalmár, munkásőr parancsnok részére kiállított dicséret, Ruzsbatzky László (1914-2005), a Munkásőrség budapesti parancsnoka autográf aláírásával, lap széle sérült
1966 Közbiztonsági Érem arany fokozatának adományozó oklevele, Benkei András belügyminiszter aláírásával, szárazbélyegzővel. (A Felszabadulási emlékművet, ill. Kádár-címert ábrázoló illusztrációval). Középen hajtott, egyik sarkán ázásnyommal, 29,5x21 cm
1968 Díszoklevél 50 éves kisipari munkásságért, Szabó Lajos hódmezővásárhelyi csizmadia részére. Szocreál grafikus oklevél, Kádár-címerrel, Szabadság-szoborral, stb. Fakeretben, ázásnyomokkal, a keret kissé sérült, 45,5x32,5 cm
1973 Schablik Sándor tanácsköztársasági forradalmár, munkásőr parancsnok részére kiállított Munkásőr oklevél, Munkásőrség országos parancsnoka beazonosítandó aláírásával, hajtásnyommal, 29x41 cm