Okmányok

Tételek száma: 168

1957-1970. 4 db oklevél sport témában. Kis sérüléssel.
13397.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
cca 1960-1970 Vegyes szocialista oklevelek, össz. 32 db
13398.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1966 Arcképes ELTE dolgozói igazolvány
13399.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1966 Schablik Sándor tanácsköztársasági forradalmár, munkásőr parancsnok részére kiállított dicséret, Ruzsbatzky László (1914-2005), a Munkásőrség budapesti parancsnoka autográf aláírásával, lap széle sérült
13400.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
2 db 1966 Atlétikai EB népstadion belépők
13401.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
1966 Közbiztonsági Érem arany fokozatának adományozó oklevele, Benkei András belügyminiszter aláírásával, szárazbélyegzővel. (A Felszabadulási emlékművet, ill. Kádár-címert ábrázoló illusztrációval). Középen hajtott, egyik sarkán ázásnyommal, 29,5x21 cm
13402.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1967-1978 5 db MSZMP tagsági igazolvány, bizonyítvány egy személy részére
13403.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1968 Díszoklevél 50 éves kisipari munkásságért, Szabó Lajos hódmezővásárhelyi csizmadia részére. Szocreál grafikus oklevél, Kádár-címerrel, Szabadság-szoborral, stb. Fakeretben, ázásnyomokkal, a keret kissé sérült, 45,5x32,5 cm
13404.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
1970 Pálfy József újságíró gépelt levele saját kezű aláírásával
13405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1971 Arcképes egyiptomi sportigazolvány magyar személy részére
13406.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1973 Bp., 3 db meghívó a Béke Szállóban rendezett divatbemutatóra
13407.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1973 Schablik Sándor tanácsköztársasági forradalmár, munkásőr parancsnok részére kiállított Munkásőr oklevél, Munkásőrség országos parancsnoka beazonosítandó aláírásával, hajtásnyommal, 29x41 cm
13408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft