https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Plakát

Tételek száma: 53

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gyurkovics fiúk, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Turay Ida, Rajnay Gábor, Simor Erzsi, Szilassy László és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Kenyeres grafikája, jelzett a litográfián. Unitas Lito nyomda. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Egészen apró lapszéli sérüléssel. Korához képest jó állapotban. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the edge, otherwise in good condition, lithograp on paper.
16924.

Gyurkovics fiúk, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Turay Ida, Rajnay Gábor, Simor Erzsi, Szilassy László és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Kenyeres grafikája, jelzett a litográfián. Unitas Lito nyomda. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Egészen apró lapszéli sérüléssel. Korához képest jó állapotban. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the edge, otherwise in good condition, lithograp on paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Egy nap a világ, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Írta és rendezte: Vaszary János. Páger Antal, Muráti Lili, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, lap tetején elszíneződéssel, korához képest jó állapotban. 84×30 cm. Az interneten fellelhető információk szerint a film elveszett. / Vintage Hungarian poster of a movie that is lost, with very small tears, lithograp on paper.
16925.

Egy nap a világ, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Írta és rendezte: Vaszary János. Páger Antal, Muráti Lili, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, lap tetején elszíneződéssel, korához képest jó állapotban. 84×30 cm. Az interneten fellelhető információk szerint a film elveszett. / Vintage Hungarian poster of a movie that is lost, with very small tears, lithograp on paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Konecsni György (1908-1970): "Vegyünk erdélyi nyereménykötvényt", plakát, gyűrődésekkel, 63×47 cm
16926.

Konecsni György (1908-1970): "Vegyünk erdélyi nyereménykötvényt", plakát, gyűrődésekkel, 63×47 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.
16927.

Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1999 Endre Tót. Who's afraid of nothing? Absent Pictures. A művész, Tót Endre (1937-) által aláírt! Kiállítási plakát, Ludwig Museum, Köln. Hajtásnyommal 84×59 cm.
16928.

1999 Endre Tót. Who's afraid of nothing? Absent Pictures. A művész, Tót Endre (1937-) által aláírt! Kiállítási plakát, Ludwig Museum, Köln. Hajtásnyommal 84×59 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Rau Tibor (1934-2000): Zarak (filmplakát terv). Tempera, karton. Jelzett. 39,5x29,5 cm.
16929.

Rau Tibor (1934-2000): Zarak (filmplakát terv). Tempera, karton. Jelzett. 39,5x29,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1991 Béla Uitz. Arbeiten auf Papier aus den Jahren 1913-1925. Albertina, Bécs. Kiállítási plakát. Ofszet, papír. 84×59 cm.
16930.

1991 Béla Uitz. Arbeiten auf Papier aus den Jahren 1913-1925. Albertina, Bécs. Kiállítási plakát. Ofszet, papír. 84×59 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Rau Tibor (1934-2000): Till Eulenspiegel (filmplakát terv). Tempera, karton. Jelzés nélkül. 39,5x29,5 cm.
16931.

Rau Tibor (1934-2000): Till Eulenspiegel (filmplakát terv). Tempera, karton. Jelzés nélkül. 39,5x29,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1978 Veszelszky Béla emlékkiállítás, plakát, ofszet, papír, Zrínyi Nyomda, lapszéli apró szakadással, 67x49 cm
16932.

1978 Veszelszky Béla emlékkiállítás, plakát, ofszet, papír, Zrínyi Nyomda, lapszéli apró szakadással, 67x49 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1950 Részleges anyagmentesítés - Részleges anyagmentesítés - Teljes Anyagmentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), hajtásnyommal, kis foltos, 82x56 cm    83x57 cm
16933.

cca 1950 Részleges anyagmentesítés - Részleges anyagmentesítés - Teljes Anyagmentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), hajtásnyommal, kis foltos, 82x56 cm 83x57 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1950 Elsősegélynyújtás - betegszállítás, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), a felső részén kis szakadásokkal, kis folttal, 83x57 cm
16934.

cca 1950 Elsősegélynyújtás - betegszállítás, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), a felső részén kis szakadásokkal, kis folttal, 83x57 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1950 Elsősegélynyújtás. Sebellátás, Vérzéscsillapítás, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, 83x57 cm
16935.

cca 1950 Elsősegélynyújtás. Sebellátás, Vérzéscsillapítás, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, 83x57 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz