1941 Fischer gördülőcsapágyak 65. sz. árjegyzék, FAG golyóscsapágy-képviselet, Hesz és Társa (Bp. VIII., Práter u. 22.), 82 p. + 2 kihajtható táblázat. Kiadói spirálfűzéses papírkötés, a borító és néhány lap kissé foltos, a hátsó borító hiányzik.
1936 Pál György (1906-1986): Szücs és Márkus divatértesítője, Budapest IV., Petőfi Sándor ucca 18. Art deco reklámterv, próbanyomat. Nyomat, kollázs, papír. Jelzett a nyomaton. Rajta ceruzával írt javítások, javaslatok. 25,5x19 cm
cca 1928 Masticon-Fexolac asbestpép és impregnáló anyag, képes reklámprospektus. Bp., Kunossy Rt.-ny., 2 sztl. lev. Hajtva, kis lapszéli szakadással, 31,5x23,5 cm