12163.
446. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő kopások. m: 27 cm